icon

Euro Truck Simulator

1.3 için
Windows

2.5

15

Ticari eşya naklederek Avrupa'nın tamamında kamyon sürün

2M

Bu uygulamayı oyla

Otomotiv dünyasını seviyor musunuz? Kamyonları seviyor musunuz? O zaman Euro Truck Simulator'ı da seveceksiniz - eşsiz bir kamyon simulatörü.

Euro Truck Simulator bir yarış oyunu ya da buna benzer bir şey değil; daha önce bilgisayarda oynamadığınız kamyonları süreceksiniz. Amacınız mı? Tüm Avrupa boyunca ticari nakil yapmak.

Oyuna başladığınızda, ilk olarak kendi kamyonunuzu satın alırsınız ve Avrupa boyunca Madrid'den Lizbon'a, Lizbon'dan Barcelona'ya, Barcelona'dan Paris'e kadar ticari nakil yapmak için iş ararsınız. Oyunda ilerledikçe ve becerinizi geliştirdikçe, amaçladığınız işler çok daha önemli olur ve daha ileriye seyahat edebilirsiniz.

Kamyon kullanmak çok basit ve her bir kamyon farklı özellikleriyle göze çarpar. Ayrıca aracı park etme, yükü boşaltma gibi durumlarda ve tekerlekleri kontrol etmek için iyi sayıda kamera görüşleri vardır.

Son olarak, bahsedilmesi gereken bir detay da oyunun Madrid'deki Gate of Europe ya da Paris'teki Eiffel Tower gibi populer yerlerde bir haritayla birlikte eski kıtanın otoyollarında oynanıyor olması.
Kısıtlamalar

Oyun süresi 60 dakika

X